نمایش نوار ابزار

آکادمیا، پایگاهی برای محققان

[تعداد: 5   میانگین: 2.8/5]

آکادمیا پایگاهی است که این امکان را به پژوهشگران می دهد تا تألیفات خود در قالب کتاب، مقاله، جستار و غیره را با مشخصاتی که مدنظر دارند در معرض دید سایر محققان عضو این پایگاه قرار دهند. تسهیلات جالبی هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؛ شما می توانید دریابید نوشته تان چندبار مورد بازدید قرار گرفته، جستجوی چه کلیدواژه ای جویندگان را به صفحه شما رهنمون کرده و چندین و چند ویژگی دیگر که تقریباً در هیچ وبسایت دیگری فراهم نیامده است. اکنون که این یادداشت را می نویسم شمار کاربران این وبسایت بالغ بر ۱۳ میلیون نفر شده است. آثار جانبی شبکه طبیعتاً در این جا هم برقرار است و با عضویت هر محقق جدیدی در این پایگاه پژوهشی، ارزش خدمت ارائه شده فزونی می گیرد؛ درست مثل تلفن که اگر تنها شما و همسایه تان مالک آن باشید ارزشی به مراتب کم تر از زمانی دارد که همه فامیل صاحب یک دستگاه از آن باشند. این هم از غرایب کسب وکار در دنیای جدید است که مشخصات نوپدیدی به مشتریان عرضه می کند؛ چیزهایی که در گذشته عقل جن هم به آن ها قد نمی داد! من هم چندسالی است که عضو این شبکه هستم. چند هفته ای است که آکادمیا خدمت جدیدی هم ارائه می کند؛ براساس بازدید ۳۰ روز اخیر، جایگاه شما در میان سایر محققان را محاسبه و اعلام می کند. خوشحالم که طی این مدت همیشه یا جزء ۱% نخست بوده ام و یا از آن هم بهتر، جزء ۰٫۵% پیشتاز. خلاصه اگر اهل تحقیق هستید این پایگاه داشته های زیادی برای عرضه دارد. پیشنهاد می کنم حتماً سری به آن بزنید.

صفحه شخصی من در آکادمیا از طریق لینک ذیل قابل دسترسی است:

http://tehran.academia.edu/NaderSeyedKalali

 

landing

دیدگاه ها
 • jafar kolbizadeh پاسخ به دیدگاه

  سلام دکتر
  خوشحالم که هنوز سایتتون به روزه!
  من از مطالبش استفاده میکنم.
  استاد تا یادمه شما OR خونده بودید دارم برا ارشد آماده میشم با این درس مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید
  در مورد منابع و اینکه چه جوری بخونم این درس رو،روش مطالعه اثر بخش این درس.
  با تشکر

  • نادر سیدکلالی پاسخ به دیدگاه

   سلام. ممنون از لطفت. کتاب های دکتر مهرگان رو پیشنهاد می کنم. در مورد کنکور پیشنهاد می کنم از افرادی که در زمینه منابع و آموزش کنکور فعالند مشورت بگیری. موفق باشی.

 • محمد پاسخ به دیدگاه

  سلام. عضویت کامل در این سایت نیاز به پرداخت هزینه عضویت دارد. با توجه به نداشتن کارت اعتباری چگونه این کار را انجام دهیم؟
  آیا این سایت برای گرفتن بورس تحصیلی یا ارتباط با اساتید برای مقطع دکتری در خارج از کشور مفید است؟ یا صرفا کاربرد پژوهشی دارد!

 • el پاسخ به دیدگاه

  سلام وقت شما بخیر. من الان دو ایمیل از سایت آکادمیا دریافت کردم که نام شما در دو مقاله یکی در آمریکا یکی در آلمان ذکر شده! ولی وقتی وارد سایت میشم پنجره ای باز میشه که آپگریت کنید تا بتونید ببینید و مبلغی برای این موضوع باید پرداخت کرد. من حتی یادم نمیاد کی از این سایت استفاده میکردم. شاید برای پایان نامه ام چند سال قبل استفاده کردم. نمیدونم مطرح کردنش اینجا کار درستی بود یا نه. ولی ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید به من کمک کنید.